ďťż

Ping z d....

display, displeje, ekspozytor, lama, potykacz
Od godziny 17 nie mogę pograć w Cs'a !!!:wqrzeni: Nagle wywaliło mi jakiś ping nie wiadomo skąd było po 30 a teraz jest 300 . Wg. Speedtest.pl mam 88ms upload dużo niższy od normalnego bo 183kbps (zazwyczaj mam ok 400 ). A wg. pingtestu jest tak :
http://www.pingtest.net/result/16318401.png
Dodam tylko że jak gram to czasami jest ok i jest w granicach do 100 a po 5 min już jest 300 i tak ciągle . Nic nie ściągam , testowałem wiele serwerów polskich jak i zagranicznych i wszędzie tak samo . Moje głębokie zażenowanie może przedstawić tylko ta emotka :tpsa:


neostrada? Jeśli tak wina dostawcy dzwon i zgłaszaj usterkę, też gram w csa i zawsze wina była dostawcy.
To jeszcze ktos gra w CS? :)
Zrestartuj modem i sprawdz ponownie. Mozliwe ze sie lekko przymulil.
Nie jest to tak do końca neostrada . Niby od tpsa ale dla firm , na ulice kupiliśmy 100Mb na firmę sąsiada i teraz to dzielimy .


to może sąsiad ściąga?? jak zainstalował coś p2p to przepadłeś, niestety lajf is brutal, ful of zasadzkas i samtimes kopas w d...z

i wpisz w cmd.exe "ping wp.pl -t" wp bo jest duużo gorsze niż onet.pl który ma zawsze lepsze pingi

To jeszcze ktos gra w CS? :)
Zrestartuj modem i sprawdz ponownie. Mozliwe ze sie lekko przymulil.
Gram w Sourca :P Jak ja się dowiem że ten znowu coś z torrentów ciągnie i ja grać nie mogę to nie wiem co zrobię . Ale za 16mb za 20zł miesięcznie to jakoś przeboleje .

To jeszcze ktos gra w CS? :)
Zrestartuj modem i sprawdz ponownie. Mozliwe ze sie lekko przymulil.
Gram w Sourca :P Jak ja się dowiem że ten znowu coś z torrentów ciągnie i ja grać nie mogę to nie wiem co zrobię . Ale za 16mb za 20zł miesięcznie to jakoś przeboleje . wszystko idzie po kablu, czy coś jest po wi-fi ?
U mnie po kablu , laptop jest po Wi-Fi . Problem się rozwiązał , a były 2 skutki : antywirus skanował mi kompa i nic nie powiedział ( dowiedziałem się z loga ) a wcześniej coś ściągał sąsiad . Ale wina głównie antywira .

Nie jest to tak do końca neostrada . Niby od tpsa ale dla firm , na ulice kupiliśmy 100Mb na firmę sąsiada i teraz to dzielimy . 100MB? I może na ADSL ?

Tak btw. albo masz low pc albo low antywira skoro masz takie pingi ;) btw2 w kasperskym jest tryb gracza który wyłącza skanowanie i aktualizację jak wykryję włączoną grę
Przepraszam za off. A AVG antivir też takie coś ma?
Raczej nie, ogólnie AVG to low, w KIS i KAV występuję ta opcja:
http://images35.fotosik.pl/150/76919308650d40cdm.png
Mam G Data Antyvirus 2010 i Comodo Firewall ale mi się trial skończył na g date i teraz nie wiem na co zmienić . Dzielone jest na 8 domów , każdy dostaje po 12Mb/s wiec jest coś pewnie około 100 dzielone .
Powered by wordpress | Theme: simpletex | © display, displeje, ekspozytor, lama, potykacz